Mlčeti Věci II

středa 18. leden 2012 19:03

Je to tak jednoduché, zrušíme anonymní akcie a hned bude jasné, kdo má kde a co. Ale naše slavná VVéčka si raději vymyslí další bezzubou okliku. Dejte mi deset milionů a já vám podepíšu, že vlastním ČEZ. Jak jednoduché to je. Proste zrušíme anonymní akcie a jejich anonymní vlastníky uděláme neanonymní. Trochu se tu vyčistí vzduch, a lidé, kterým to pomáhalo v konání nepravostí s tím na pár minut přestanou. Ale to by bylo asi moc. Tak naše VVéčka vymyslela čestné prohlášení pro lidi o kterých explicitně předpokládáme, že chtějí konat nepravosti...

Jak legrační, smutné a hlavně trapné. Věřím, že se kromě bílých koní z těch legračních s.r.o. a a.s. najdou bílí podpisáci, kteří dostanou tučnou částku, něco někde podepíšou a za pár týdnů to podepíšou znova někde jinde.

Já v tomhle řešení vidím pouze jednu věc, někdo velmi mocný by se bez anonymních akcií stal velmi nemocný a tak je chce za každou cenu uchovat. Věřím, že než se to dostalo do novin, už nějaký schopný právník vymyslel podpisové kolečko pro podpisové koně, aby bylo jasné jak se s tím den poté, co tato balzová hůl vstoupí v platnost, budou moci anonymní lidé vypořádat.

Když někdo něco chce udělat, tak to udělá. Véčka vezmou základní řešení, pak ho vezmou třikrát přelomí a poslepujou papírovou páskou. A pak to vydávají za to nej nej, co lze udělat.

Tom Vild

Tom Vild

Tom Vild

Grafik, vodák a kuřák dýmky.

Chci se zalogovat
Seznam bloggerů
Žebříčky článků

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)

Tipy autora