Proč Fischer? II

čtvrtek 9. únor 2012 14:02

Tak jsem si přečetl článek na Aktuálně.cz - dnes tam uveřejnili rozhovor s naším možným budoucím presidentem. Je to celkem dlouhý článek, kde je mnoho slov a žádná informace. Je to tak legrační, jak se mnoha slovy dá říct doslova nic. Ale neublíží, že...

Před časem jsem tu uveřejnil článek o tom, jak bych nechtěl, aby naším dalším presidentem byl pan bankéř Fischer. Teď jsem se v tom jen utvrdil. Paní Slonková, která s ním ten rozhovor vedla se ho zeptala na mnoho věcí, ale dostala mnoho odpovědí bez obsahu. Hrozné, jak člověk řekne mnoha slovy nic.

  • Proč by zrovna on byl dobrým presidentem? Dozvěděli jsme se, jaký by měl president asi být, ale ne proč zrovna on. O tom nepadlo ani slovo, ani slabika. Být jím, také bych neměl co napsat.
  • Co by jako president prosazoval? Už víme, co by prezident měl dělat, jak by měl být na všechny hodný, ale jak to bude praktikovat on jsme se nedozvěděli...
  • Jak bude financovat svou kampaň? Dozvěděli jsme se jak ji financovat nebude...
  • Jestli se jí bude věnovat a odejde ze svého místa v Londýně? Dozvěděli jsme se, že je to otázkou času a jednání...
Samé bezobsažné odpovědi, které neřekly nic, nic, nic, konkrétního. Asi se bojí o každý měsíční plat, kampaň zahájí až poté co ho zvolí. Mě by zajímaly ty důvody, proč zrovna on. Já se rád nechám přesvědčit, ale není čím. Mnoho vět o ničem dokáže vyprodukovat kdokoli. Trochu mi připadá, jako by nám na dálku vzkazoval, že bychom ho měli zvolit na dálku a pak mu to poslat i s hradem do Londýna.
Připadá mi, jako by se bál říci cokoli, co by ho mohlo s něčím konkrétním spojit, co by mohlo říct: "Ano to si myslím." Ten člověk je tak opatrný, nečitelný... Evidentně vyslal do sněmovny vzkaz - budu loutka a vy to zařiďte!!
Já takového prezidenta nechci, ať zůstane v londýně.
Tom Vild

Tom Vild

Tom Vild

Grafik, vodák a kuřák dýmky.

Chci se zalogovat
Seznam bloggerů
Žebříčky článků

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)

Tipy autora