A je to tu zas!! Pavle vítej!!

pondělí 21. leden 2013 17:44

To zanícení, ta strašná upřímnost, ta čestnost - úplně to z toho Radiožurnálu a z Pavla Béma v něm teče. Úplné plnotučné mléko plné upřímnosti. Samozřejmě nepasterované.

Nedokážete si to představit, jak strašně upřímný je ten výraz v hlasu Pavla Béma, který teď ve „Dvaceti minutách Radiožurnálu“ obhajuje svoje znovuobnovené členství v ODS. Přejme mu to. Přejme to ODS. Ať si ho má, ať je jejím hrdým členem. Ať je předsedou strany. Pořád tam vidím tu jeho upřímnou snahu být nápomocen veřejnosti a bít se za veřejné blaho. Neuvědomuje si však on, ani ODS jednu věc – volby jsou každé čtyři roky, dva už jsou za námi. Za dva roky to s námi bude chtít myslet ODS upřímně jako Standa Gross. Jinak asi ne.

Ať se dere za ODS, ale nevidí tam jednu věc, pořád tam máme tu čtyřletou periodu, kdy už je zvolit nemusíme. Bude nás čím dál míň, jich bude v parlamentu čím dál míň. Víte, pořád ješte nejsme Bělorusko a naši poslanci nemají doživotní mandát jako Lukašenko, někdo je prostě bude zase muset zvolit.

Já vidím, že se něco děje - něco se mění, jsou tu snahy, ale pak se upřímně vrátí Bém a je to. Alespoň vidíme, jak vážně to ODS myslí se změnami, jak je kritická sama k sobě. Věřím, že jí za deset let bude v jejím sídle bude v tom klidu dobře... Bez voleb, bez zbytečné práce se zákony, bez těch otravných tiskových konferencí. Představuju si sídla ODS jako klidné anglické kluby, kam tedy vlastně pustí paní Němcovou a ještě pár dalších dam. Budou sedět v hlubokých kožených křeslech, pít kávu, nebo dobrý ročník whiskey a říkat, jak by to v tom parlamentu dělali lépe. Myslím, že pan Bém by tam si mohl udělat ordinaci a vyšetřovat svým kolegům hemoroidy, nebo prostatu. Ale on je to vlastně psychiatr, takže asi ne.

Pavle vítej!!

Tom Vild

Tom Vild

Tom Vild

Grafik, vodák a kuřák dýmky.

Chci se zalogovat
Seznam bloggerů
Žebříčky článků

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)

Tipy autora