Oficiální Zeman

úterý 12. únor 2013 11:33

Velmi mě ta fotografie pobavila. Jsem totiž grafik a když opominu úpravu pleti, kterou by prošla asi každá fotka všech oficiálních čechů, jedna věc mi tam velmi chybí a jedna přebývá.

Co mi tam chybí?

No přece ten lalok, který má místo brady. Tam je vidět stín, který ho velmi změnil/zmenšil, a který jistě nebyl součástí toho "svícení", které zmiňoval pan fotograf Slavík.

A co mi tam přebývá?

No přece ta brada, kterou najednou náš budoucí vládce má. On ji totiž normálně nemá.

A ty ruce?

A co se týče důstojnosti, tu si člověk musí nějak zasloužit. Tím nábožným gestem si vysloužil jen smích a nic víc. Pan fotograf odvedl jistě profesionální práci, to nelze zpochybnit, stejně profesionální práci odvedl grafik, který tu fotografii retušoval a který nám našeho pána tak trochu zlidštil a udelal mu u hlavy nějakou solidní bradu. Ale trochu to s tím stínováním přehnal, když ten mohutný lalok vymazal zcela. Co se týče svícení, jsou totiž ruce nasvíceny přímo a tím pádem tam totiž musí být nasvícen přímo a velmi ostře i ten lalok, co má náš budoucí pán místo krku, ale za nábožnýma rukama najednou světlo zmizelo a objevila se tma. To nelze přehlédnout.

Já za tím vidím jen zbabělost člověka, který najednou chce schovat něco, na co se my v televizi budeme dívat dalších pět let. V reálném čase se to totiž předělat nedá. Na mě se z té fotografie dívá někdo, kdo je milý, hodný, důstojný, nepřerušuje lidi v půli věty, neosočuje lidi hrubě, s novináři komunikuje důstojně a nenadává jim sprostě...

Prostě někdo z té fotky se na mě dívá někdo, kým pan Zeman není...

Tom Vild

Tom Vild

Tom Vild

Grafik, vodák a kuřák dýmky.

Chci se zalogovat
Seznam bloggerů
Žebříčky článků

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)

Tipy autora