O zlých lidech - mrtvý plot

neděle 14. červenec 2013 15:03

Zase k nám přijeli. Aby si posekali svůj trávník. A aby zase odjeli. Doufám. Ale přece jen něco je tento měsíc jinak - přijeli nám posekat živý plot. Chodí tu s pilou a odřezávají větve, které rostly léta. Živý plot totiž neroste jako tráva, ale trvá mu to všechno tak trochu déle.

Je tu jen drobný problém - ten plot není jejich, těch zlých lidí. Je na obecním pozemku a zakrývá místní stoku. Tento jediný živý plot zakrývá kousek stoky, která jako jediná část místní kanalizace není zakrytá a zapracovaná do země.

Prostě mě to vždycky tak nějak překvapí, jak si tihle lidé dokáží dělat, co se jim zlíbí. Přijedou do domu, který jim nepatří (patří jejich synům), dělají tu rámus a šíří okolo sebe špatnou a agresivní náladu a dělají tak krásně samozřejmě věci, které by dělat neměli. Zase přijeli dneska po poledni, posekali svých pár cm2 trávy a teď expandovali na obecní pozemek a začínají tu prosekávat živý plot. Za hodinu nebo dvě zmizí a zase se tu měsíc neukáží, ale já se na tu stoku budu muset dívat každý den. Kdyby alespoň ten plot dokázali osekat hezky, ale to se jim nepovedlo, jen víc a lépe uvidíme do naší staré strouhy a budeme zase tak dva roky čekat, než ty zbytečně vytvořené díry zarostou.

Tak máme zase krásný zážitek se profesionálními zlými lidmi - manželi Růžičkovými z Ústí nad Labem...

Tom Vild

Tom Vild

Tom Vild

Grafik, vodák a kuřák dýmky.

Chci se zalogovat
Seznam bloggerů
Žebříčky článků

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)

Tipy autora