Cestovatel by zase rád cestoval do poslanecké lavice

čtvrtek 29. srpen 2013 15:20

Je to až obludné jakou splachovací imunitou disponují mnozí politici. Já dělat to co oni už bych... Ani nevím co. Nic hrozného mě zrovna nenapadá. Líbí se mi jak zase začal bruslit po politickém hřišti Pavel Bém - je to skutečně borec!!!

Ta sebejistá vyjádření, jak by podpořil tu či kterou politickou formaci, kdyby v ní byl i bůh Klaus. Ale zároveň by neodešel z ODS. Přitom to je tak trochu v rozporu s loajalitou k nějakému subjektu - třeba politické straně. Nelze podporovat vznik nové politické formace s božím Klausem a zároveň být loajální k ODS. Nebo ano? No podle mého becného úsudku NE.

Ale to není to nejlegračnější. Ta legrace spočívá především v tom, že si myslí, že o to někdo stojí, že on někoho podpoří, místo aby ho svým předchozím jednáním - potopil. Ono se to možná líbí novinářům, že mají vyjádření známé osoby, ale tam to asi končí. Docela by mě zajímalo, jestli si ho ODS dá na svoji kandidátku a když, tak na které místo. A kolik takový člověk asi získá preferenčních hlasů?

Já osobně to beru jako folklór a špatný vtip. Ale faktem je, že tohle sebejisté jednání má na politické scéně mnoho lidí a to je asi ten problém - politici ztrácejí měřítko a nějaké vidění sebereflexe. No a to měřítko je celkem jednoduché - nikoho už váš názor nezajímá, možná bulvár a jestli budete na kandidátní listině ODS pane Béme, tak se normální člověk jen ujistí, že udělal dobře, že už ji volit nebude...

Vidí to někdo jinak?

PS: A ta ikonka, co je u toho článku mi evokuje jen jedno téma - politický hřbitov.

Tom Vild

Tom Vild

Tom Vild

Grafik, vodák a kuřák dýmky.

Chci se zalogovat
Seznam bloggerů
Žebříčky článků

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)

Tipy autora