Je mi z toho špatně

středa 16. říjen 2013 16:08

A chce se mi skoro i zvracet. Četl jsem rozhovor na iDnes s Janou Bobošíkovou. Naše velká politička, která je šéfem už několikáté osobní ministrany. Moc jsem se pobavil, až mi bylo trapně, kdo všechno může...

Tahle paní tam odpovídala na otázky, a divím se, že jí nebylo trapně za sebe samu. Většina lidí měla stejný názor - že to přehání. Že jí jde jen o moc, o koryto o ego, o cokoli, jen ne o ně. Trochu mi připadá, že už ani nevidí sebe sama kriticky, že když stojí vedle Klause, tak je asi taky Klaus. Toho nemám rád, ale je to politik jiné třídy.

Všichni, až na vyjímky, říkali už jen jednu věc - Bobo jsi trapná, už toho nech. Ale bylo vidět, že to buď neslyší, nebo slyšet nechce. Tak kritická k okolí a tak nekritická sama k sobě. Té samospásy a pokaždé s kýmkoli pro cokoli. Myslím, že nejvíc to vystihuje jejich logotyp (logotyp Hlavy vzhůru), první co mi připoměl byla hlava mimozemšťana - Bobo bude prvním prezidentem na Marsu, to je jasné. Pro pozemskou realitu nemá žádnou myšlenku, asi se vznáší v oblacích vlastního ega a vlastní iluze, kterou s ní ostatní nesdílí.

Pro ilustraci si přečtěte její odpovědi.

Tom Vild

Tom Vild

Tom Vild

Grafik, vodák a kuřák dýmky.

Chci se zalogovat
Seznam bloggerů
Žebříčky článků

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)

Tipy autora