Komedie pokračuje

pátek 8. listopad 2013 09:44

Všichni zbylí pánové pučisté rezignovali. Všichni rezignovali protože v sobě najednou objevili tu vinu za neúspěch ČSSD. Jak komické... Nejdřív má vinu jen předseda strany, oni ne, oni jsou oběti a zároveň vítězi. Všichni jsou oběti puče pana předsedy, všichni jsou obětí za svůj názor. Pučista je pan předseda. To je krásná úvaha.

Začal bych strejdou Škromachem. Ten rezignoval v Hydeparku, aby pomohl ČSSD, protože chce uvolnit situaci a chce být zase hodný. Zeptal se nás diváků, jestli vypadá jako nějaký pučitsa. Vypadáš pane Škromachu, vypadáš, a jsi...

No a pan Tejc a Hašek. Ti také rezignovali, né kvůli schůzce, ale kvůli lynči, kvůli tomu, aby uvolnili situaci, aby podpořili vznik vlády. Krásné bylo, jak si hned pojistili případnou spoluzodnovědnost pana předsedy tím, že ho zároveň učinili osobně zodpovědným za sestavení vlády a za prosazení programu ČSSD. Je to krásné, jak jsou ti milí, mladí chlapci neviní. Hned bych jim koupil zmrzlinu.

Ani jeden z těch tří - dva krásní chlapci Tejc a Hašek a strejda Škromach nerezignovali proto, co říká celý národ a celá ČSSD - pánové vy jste nám lhali, vy jste šli někam bez svého předsedy, intrikovali jste proti němu, lhali jste v přímém přenosu. To nám vadí, ne to, že jste vyzvali pana Sobotku k rezignaci, ale to jak jste lhali v přímém přenosu. Za to byste měli odejít, ne proto, "že chcete uvolnit situaci a umožnit vznik vlády". Jestli si to nemyslíte, tak už příště nekandidujte.

Tak vypada demagogie v přímém přenosu viďte!

Huráá!!

Tom Vild

Tom Vild

Tom Vild

Grafik, vodák a kuřák dýmky.

Chci se zalogovat
Seznam bloggerů
Žebříčky článků

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)

Tipy autora