Plní sliby? Ano!

sobota 28. prosinec 2013 07:45

To nemůžeme naší "hlavě státu" upřít. Ale má to jeden hák (háček by bylo přiliš malé označení) - plní jen ty, co slíbil sám sobě.

Věřím, že ten pán seděl léta na Vysočině a říkal si: "Až se na ten hrad dostanu, tak jim to všem vrátím, tak udělám tomuhle tohle, tomuhle tohle, těm tohle..." A sestavoval si seznam pomsty, kdy přesně bod po bodu podrazí nohy tomuhle pánovi protože, tomuhle politikovi vrazí nůž do zad protože, apod. Ale jiné splněné sliby v tom konání nevidím.

Škoda, že ten projev nebyl plný i těchto bodů, bylo by to upřimnější a zároveň zajímavější. Hned bysme věděli, jestli na to má ještě pár let, nebo už je alespoň v půlce seznamu pomsty. A koho nebude třeba volit v krajských volbách, nebo volbách do evropského parlamentu, protože naše "hlava" se rozhodla vrazit mu nůž do zad. Co myslíte, nebyl by ten projev lepší a jak si všichni stěžují, měl by vizi...

Je krásné, jak odškrtává ty body, které jsou kladné a vidět, ale ne ty, které slíbil a které deklaroval ve volbách. To by ten seznam byl delší a seznam splněných slibů by razantně prořídl. No uvidíme, co bude říkat na konci volebního období, možná předloží i rekorní statistiky vypitých lahví.

P.S.: No to by bylo k naší komické postavičce a jejímu projevu asi všechno, ale jednu věc si neodpustím - moc se mi líbilo, jak nejistý pan Mynář před pár dny deklaroval něco o hradu, už nevím, co to bylo, myslím, že upřesňoval komentář prezidenta o tom, že nedovolí ve vládě laiky a neodborníky... Bylo to ne komické, ale směšné až absurdní - sám takový odborník na hradní, vládní a politické mechanismy. Myslím, že nejabsurdnější je to, že pan Mynář asi nebude hlupák a při každém podobném slovu o odbornících si tuhle svou "odbornost" uvědomuje a snad se i stydí za to, co říká a kde při tom stojí. O to je tahle situace legračnější s ohledem na prezidenta a jeho odborníky na hradě...

Tom Vild

Tom Vild

Tom Vild

Grafik, vodák a kuřák dýmky.

Chci se zalogovat
Seznam bloggerů
Žebříčky článků

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)

Tipy autora