Rusko pobouřil útok na separatisty u Slavjansku...

neděle 20. duben 2014 18:44

"Rusko pobouřil útok na separatisty u Slavjansku, hovoří o pěti mrtvých" - tahle věta zase pobouřila mě. Jak strašně cynicky a bezcitně, čistě pragmaticky a bezohledně dokáže jedna hyena z Kremlu využívat a poštvávat tolik lidí proti sobě. A pro nic. Jen pro vlastní uspokojení.

To je na tom to nejhorší. Vždyť, co Putin a jeho Rusko získá tím, že dostaně Krym, kus Ukrajiny apod.

Nic. Naprosto nic.

Jen tím destabilizoval zbytek Evropy a zase si vyzkoušel, že jednat bez citů se stále ještě vyplatí. Zvlášť proti lidem, kteří ještě něco cítí. Ta hrozná touha po sebeuspokojení, po moci, po ještě větší moci. To je obludné. Putin tam pošle speciální jednotky, a nejdřív celému světu tvrdí, že jsou všechno jen ne jeho vojáci. Teď jim udělí medaile. A teď je zase pošle na samotnou Ukrajinu a teď? A teď ještě "Rusko pobouřil útok na separatisty u Slavjansku, hovoří o pěti mrtvých." Pobouřil ho útok na něco co vyvolával a vyvolává on?

To je obludnost na druhou. Ta strašná bezcitnost úplně likviduje moji stupnici hodnot. Nic už nemá cenu, nikdo už neuznává a nerespektuje základní hodnoty. Na koho může být spoleh, kdo může mít nějakou jistotu. Možná kromě rodiny.

Přemýšlím proč to dělá a nemůžu na nic přijít. Peněz má dost, moci má dost, všechno co dělá, dělá na dluh druhých, tímto konáním zadluží svou zemi na desetiletí dopředu, zlikvidoval život desítkam miliónů lidí... Nic nezískal. Proč to dělá ta hyena z Kremlu.

Nevím, připadá mi, že to dělá "jen tak" a to mě děsí...

Tom Vild

Tom Vild

Tom Vild

Grafik, vodák a kuřák dýmky.

Chci se zalogovat
Seznam bloggerů
Žebříčky článků

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)

Tipy autora