Ha, ha, ha!!

úterý 20. květen 2014 09:51

Policisté v existenčních problémech? nástupní plat jen 15-20.000 měsíčně? Jak kruté...

Musel jsem se smát, když jsem ten článek četl. Takový plat nemá v mém okolí mnoho lidí a žijí v klidu a pohodě dál. Stát je totiž v krizi a tak se podle toho každý chová. Policisté mají plat, který asi není závratný, ale jakkoli to zní legračně - není malý, jak se asi domnívají.

Nechci jmenovat, aby mě mé okolí neukamenovalo, ale:

  • znám lidi, kteří takový plat neměli, ani když šli do penze,
  • znám mnoho lidí, keří mají poloviční plat a jsou za něj rádi,
  • znám lidi, kteří nemají ani ten poloviční...

A žijí asi ne úplně v klidu a pohodě, ale nejsou v insolvenci. Podstatou asi není to, jaký má kdo plat, ale co s ním udělá, když ho dostane. Policie je vzhledem k běžnému okolí velmi dobře zajištěný útvar a pokud si to policisté nemyslí, ať se zkusí nechat zaměstnat jinde... A pak uvidí, co je to reálný svět. Najednou zjistí, jaké to bylo u policie skvělé i při těch nástupních dvaceti tisících měsíčně.

Je krize pánové...

Každý člověk se musel přizpůsobit, všichni se musí vyrovnat s realitou, platy klesají, ceny stoupají, a lidi se podle toho zařizují. Jen policisté jsou v insolvenci? Každý může být, ale prostě se snaží vyjít s tím, co má. Jen policie by chtěla zvednout platy. V krizi. Vím, proč to tak je, neví, co je to realita - dlouho dostávali plat.

Ať to v té realitě zkusí, uvidíme, co jim bude výška platu u policie říkat pak.

Byl velký? Malý?

Byl...

Tom Vild

Tom Vild

Tom Vild

Grafik, vodák a kuřák dýmky.

Chci se zalogovat
Seznam bloggerů
Žebříčky článků

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)

Tipy autora