Nic...

sobota 5. červenec 2014 18:05

To jsem si řekl a viděl, když jsem dnes prolistoval sobotní MF DNES. Nic co by stálo za přečtení. Až mne zamrazilo, jak bezobsažné a prázdné bylo sobotní vydání.

Když jsme slyšeli na začátku týdne o náhlém odchodu Sabiny Slonkové z postu šéfredaktora, asi nás to všechny zaskočilo. Deníky nečtu denně, ale jen příležitostně a o víkendu. Nevím, jestli to má souvislost s prázdninami a asi přicházející okurkovou sezónou, nebo s tímto překvapivým odchodem, ale já prostě v těch sobotních novinách nenašel nic zajímavého, nic překvapivého a bojím se, jestli to teď nebude ten trend, kdy noviny už nebudou překvapivé a nebudou už objevovat, ale pouze mělce informovat. Pak nechápu, proč si je za ty peníze kupovat. Pokud nebudou skutečně objevovat nové a překvapivé a nebudou honit naše "elity" v uvozovkách, pak to znamená konec našich klasických novin.

Pan nový šéfredaktor Plesl sice mluvil ke konci týdne o pestrém a dravém titulu, ale to jsem dnes nikde v MF DNES neviděl, bojím se co bude dál. Jestli vůbec něco. Poslední kdo se snaží jsou asi Hospodářské noviny, ale MF DNES je spíš MF NIC.

Tom Vild

Tom Vild

Tom Vild

Grafik, vodák a kuřák dýmky.

Chci se zalogovat
Seznam bloggerů
Žebříčky článků

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)

Tipy autora