Zeman o kiksech novinářů

pátek 5. září 2014 17:02

Mluví, často a rád. O jejich malé, nebo žádné úrovni, ale jako každý člověk - na sebe zrcadlo obrátí zřídkakdy. Myslím, jako běžný občan, že on velký kiks dělá jednou týdně a je velmi těžké s ním držet byť jen krok v jejich sledování...

Zeman se rozhodl nechodit do OVM, protože ho Moravec kritizoval, že měl také politické náměstky. Prý ne. Každý náměstek od r. 1990 do teď je politický a politik. To snad vidí všichni lidé, a snad i ti politici jako takoví. Až na vyjímky nejsou z oboru, a když ano, tak pouze z nutnosti, že to jinak nejde.

Pro mě je pan Zeman jen pan Zeman - novinář jednoho článku z magazínu T. Který patrně tehdy dávno po revoluci přecenil svoje síly, nějak dospěl do parlamentu, pak ho někdo omylem udělal předsedou strany, sem tam nějakým ministrem, předsedou vlády, poslancem nebo předsedou něčeho. A teď presidentem. No já to nebyl, já si přečel ten článek z Téčka, ten se mi moc líbil, ale, a od té doby se mi jen protáčely panenky nad jeho chováním jak ve straně, tak v životě.

Já mu dal šanci jen jednou, když se mi líbil ten článek z Téčka, ale pak už ne. Jak já byl rád, když se tenhle novinář uklidil ke své Becherovce na svou chalupu na Vysočině, jak já se modlil, aby se už nevrátil. A to nejsem věřící.

Myslím, že obrovský kiks nedělá pan Moravec, i když úroveň jeho OVM klesla. Rozhodně ho nedělá jednou týdně jako pan novinář Zeman, co omylem sedí na hradě. Ten poslední jeho kiks se mi moc líbíl, ale zároveň jsem se za něj velmi styděl - víte, jak nám řekl, že válka na Ukrajině není válka, že invaze není invaze a že Rusové v ní jsou vlastně na dovolené, takže zrovna nejsou Rusové a asi ani vojáci... Možná válčí i v plakách, protože jsou zrovna na plážích Mariuopolu u Černého moře... A místo legračních brýlí si s sebou na dovolenou vzali samopal.

Alespon, že ho ten politik ze severu tak rychle utřel. Někdo to prostě udělat už musel a když to nedokázal nikdo u nás, udělal to za nás někdo v Anglii na summitu NATO.

Jak já se pokaždé bojím co zase řekne, čím nás zase poníží, čím urazí okolí.

Bože, jestli existuješ, pošli ho zase na Vysočinu!!

PS: I president je veřejná fce, takže by své veřejnosti měl automaticky podávat hlášení, kdykoli ho někdo požádá, ale mě už jen zajímá, kdy ohlásí rezignaci a bude klid.

Tom Vild

Tom Vild

Tom Vild

Grafik, vodák a kuřák dýmky.

Chci se zalogovat
Seznam bloggerů
Žebříčky článků

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)

Tipy autora