Ani ano ani ne, ale fuj!

pátek 26. září 2014 06:37

Ani kráva ani vůl, ani seno ani tráva, ani cokoli. Ti naši zákonodárci se tak bojí říct něco jasného a já se bojím koho budu příště volit. Naštěstí tu teď budou jen místní volby a svého bratrance za starostu a své přátele za místostarosty si zase zvolit půjdu, protože ti názor mají a v hospodě mi ho řeknou...

Ta naše sněmovna se tak bojí, nejradši by byla plná poslanců bez minulosti, ale ono je jich tam plno a všichni začínají říkat, "že je to už dávno", takže se to vlasně skoro nestalo a jestli se stalo, tak oni to skoro neudělali, nebo neviděli atp. Prostě minulost jako by skoro nebyla, tedy nejraději pro naše poslance v parlamentu.

No naštěstí se to občas provětrá nějakým Kalouskem a je zase jasno, jak moc jsou všichni mimo mísu, tedy ne tu finanční, ale běžně myšlenkovou úplně. A to bez rozdílu strany. Kalousek schválně a účelově řekl to co řekl - a to o jednom komunistickém fízlovi, že je "komunistický fízl" a hned bylo zle. Všichni jsme četli a viděli co tenhle komunistický fízl řekl tehdy, dělal tehdy a řekl teď a dělá teď. Hrozný.

Kalousek se omluvit nesmí a nesměl, i kdyby to udělal jen kvůli pár minutám v televizních novinách, ale co je horší je to, že komunistických fízlů je v naší psp moře a to jak v KSČM, tak v ODS, ČSSD apod. a asi si tu zkratku ve svých životopisech nepřipouští a už si myslí, že to vlastně ani nebylo a vlastně to už ani nebyla pravda, tak proč se k té zkratce hlásit, když už máme jinou že...

Včera měla sněmovna nějak rozsoudit spor o to, "CO má Kalousek udělat, ale nerozhodla, a tak zase jako by nic nebylo, "ani ryba ani rak", Kalusek sice něco řekl, někdo něco chtěl, někdo chtěl, aby se omluvil, výbor chtěl aby se omluvil, ale my jsme nerozhodli, tak se to nestalo a život půjde dál... Jak příkladné a morální jednání, úplný vzor pro naše děti... Ale fuj!! Všichni se bojí jako čert kříže říct, ano nebo ne, raději neřeknou nic. Ale fuj!

Jeda půlka je totiž komunisty už jen podle minulosti, která buď nebyla, nebo byla prostě bezva a tahle polovina už má ty jiné zkratky na vizitkách. A ta by možná řekla "Ne neomlouvej se", ale to by jim asi ta druhá část vmetla tu svou zkratku do tváře a hned by bylo jasno. Tak raději neřekneme nic.

Jako všechna politika, naše zahraniční, naše hospodářská, naše dálnice - prostě všechno ano/ne.

Přemýšlím koho budu příště volit, zklamali mne všichni.

Tom Vild

Tom Vild

Tom Vild

Grafik, vodák a kuřák dýmky.

Chci se zalogovat
Seznam bloggerů
Žebříčky článků

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)

Tipy autora