Vulgární slova??

středa 5. listopad 2014 18:45

Teď už tedy konečně vím, co to je... Pro jistotu jsem se ujistil ve Wikipedii.

Vulgární je po mne slovo "prdel". Občas řeknu "ty vole". Ale ta slova, která tu používal náš pan Zeman, na ta já nedokážu beze studu ani pomyslet, natož abych je někdy řekl. Když je někde zaslechnu, tak se zastydím, i když je řekl někdo dva metry ode mne.

Ale stalo se. A pan Zeman je řekl.

Že tím chtěl řící něco národu, a "rozpoutat diskusi", tomu snad nevěří ani on, natož jeho tiskový mluvčí, který to říkal s neklidným tikem ve tváří. A nevěří tomu asi nikdo. Ale jedné věci věřím, že se za sebe stydí ti obyčejní lidé, kteří ho volili a věřili že nám bude moudře vládnout a jen a pouze plýtvat bonmoty.

Že se nechce omluvit politickým oponentům, to se holt nedá nic dělat, ale že neřekne něco tak obecného jako je: "Lidé promiňte, už se to nestane...", to nějak nemůžu sám pro sebe přenést přes srdce. Trochu mi připadá, jako by se dno začínalo přesouvat na jinou úroveň. Na dně už byl, když měl tu bezva chřipku u českých korunovačních klenotů, kde je teď jeho dno je těžké říci. Možná někde na dně Vltavy? Bojím se toho, co přijde příště...

Možná nějaký pokus o dno Marjánského příkopu?

Bojím se bojím.

PS: Vždycky mě učili, že je dobré umět uznat svou chybu, ale pan Zeman to jistě považuje ne za chybu, ale za výhru - prostě jsme příliš hloupí na to, abychom to velké nadčasové jednání pochopili viďte.

Tom Vild

Tom Vild

Tom Vild

Grafik, vodák a kuřák dýmky.

Chci se zalogovat
Seznam bloggerů
Žebříčky článků

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)

Tipy autora