Krásný čtvrtek ;-)

sobota 6. prosinec 2014 19:13

Znáte to. Ráno vstanete, oblečete se, podíváte se na spící rodinku, opláchnete se, a přesunete se do pracovny, abyste začali svou pracovní seanci... Tak nějak se vyvíjí téměř každý můj den. Někdy je úspěšný, někdy méně, ale vždycky začíná dobře. Tenhle čtvrtek byl úžasný.

Došel jsem do pracovny, zapnul počítač a začal číst na přeskáčku noviny na internetu a e-maily.

Ostatně celý tenhle týden byl celkem dobrý, vše se vyvíjelo jak má. V pondělí jsem byl na otočku v Praze a odjel jsem snad posledním vlakem bez zpoždění, Praha-Plzeň do Rokycan. V úterý jsme dostali pěknou, velkou zakázku na tvorbu webu pro jednu velkou Plzeňskou společnost. To byl první úspěch týdne.

Ve středu jsem podepsal smlouvu, kde mi jedna společnost služby garantovala, že budou tři roky spolupracovat pouze se mnou. Člověka to potěší.

No a blížil se konec týdne a naše jednání s jednou investiční společností, která má převzít jednu jinou velkou společnost se nacházelo v závěrečné fázi a byli jsme v očekávání, jestli porazíme konkurenční společnost. No neporazili, zatím, ale spělo to k našemu vítězství. Měli jsme náskok.

Okolo půl čtvrté jsem se s tátou sebral a jel pro malého Tomíka do školky, pak do Skořic pro pár jablek k tetě a domů. Tam jsem dal prckovi najíst, povídali jsme si, a blbli, než se manželka vrátila s vánočního posezení své organizace.

No, celý den jsem pracoval na stávajících zakázkách a radoval se jak se nám ten týden povedl. Večer jsem se zvedl, sednul jsem si do vany, krásně se umyl, vlasy pro jistotu dvakrát, a takový celý v tom krásném horkém oparu se oblékl do županu.

A najednou mi seplo - musím vynést popelnici, ráno budou popeláři svážet odpad! Tak jen tak v tom županu jsem se sebral, obul si trepky a východem z kuchyně vyšel na zahradu, a začal odvážet popelnici. Znáte to, krásná nálada, nádherně čistý a odpočatý, těšil jsem se na nějaký film a večeři u televize. Jdu okolo domu, v hlavě samé krásné myšlenky, tlačím popelnici po zahradě, zahnu okolo domu na svah...

Jsem neporazitlený! Bezva! A zahnu dolů po shanu na dvůr. A nova mi uklouuuuuzla, bum, spadla mi na ní popelnice. Plná. Křach! AUUUUUUU! Řvu, popelnici jsem postavil a v ukrutných bolestech se sunu zase zpátky ke kuchyni, manželka mi pomáhá dovnitř. Okamžitě mi otekla spodní část nohy, dobelhal jsem se do křesla v obýváku a svíjím se tam v bolestech. Žena mi obvázala kotník nějakým hadrem, dala mi na to nějakou náplast, pak zmrazenou brokolici. Další hodinu to byla pěkná muka.

Žena měla na oslavě nějaký alkohol, tak mě nemohla vzít na pohotovost. Táta měl pivo - necháme to na ráno... Potichu jsem trpěl a potichu nadával. No okolo půlnoci to trochu povolilo, prý jsem hned usnul.

Takový byl můj krásný úspěšný čtvrtek/týden...

Jo a ráno jsem se na chiurgii dozvěděl, že mám zlomenou nohu. Od pátku se tu po domě učím chodit o berlích a přemýšlím, jak budu letos nakupovat dárky. Teď jsou berle opřené o krabici písíčka a já vám tu se sádrou pod stolem píšu, jaý jsem měl pěkný týden :-)

Hezké co?

Tom Vild

Tom Vild

Tom Vild

Grafik, vodák a kuřák dýmky.

Chci se zalogovat
Seznam bloggerů
Žebříčky článků

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)

Tipy autora