Přemýšlím co přijde příště

čtvrtek 18. prosinec 2014 08:35

Možná nějaký postih mimozenšťanů, nebo sesazení nepohodlných soudců, možná vražda Britské královny? Těžko říct...

To všechno mě napadá, když čtu další vyjádření pana senátor Humla. U něj se můžeme ve vyjádřeních dočkat doslova všeho. Sám bych vsadil osobně na ty mimozemšťany, ti jsou nejpravděpodobnější. CIA už podle Humla sestřelila letadlo na Ukrajině, takže tu pro nejbližší období můžeme vyloučit.

Je až ostudné, co všechno dokáže do novin prosadit pan senátor Huml, a to patrně jen pro to, aby se na něj nezapomnělo. CIA sestřeluje na Ukrajině letadla, odebrání občanství Kvitové, imunitu nejen pro poslance, ale i pro jejich auta na Malé straně...

Jak rád bych na takovou postavu z naší politiky zapomněl, ale on!! On se zase přihlásí s nějakou bezva historkou, nebo nápadem.

Teď naposled to je postih za to, že řekneme o našem nevyšším, že je... Ale on je!! Tak to co teď s tím? Dozví se to jen zpoza mříží, nebo až poté co na hradě skončí svoji devastaci úřadu? Kdyby mělo být podle Humla trestné nějaké kontroverzní vyjádření ohledně Zemana, naše republika by zkrachovala, vydělaly by na tom jen stavební fimy, protože by místo satelitních vesniček stavěly trestanecké kolonie, kde by seděla polovina národa a ten (stát), by jí (tu polovinu národa, co řekla, že Zeman je...) musel živit.

Jak ho (Humla) mohl někdo zvolit, jak ho mohl někdo zvolit dvakrát...

Tom Vild

Tom Vild

Tom Vild

Grafik, vodák a kuřák dýmky.

Chci se zalogovat
Seznam bloggerů
Žebříčky článků

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)

Tipy autora