No není to legrační?

středa 7. leden 2015 12:22

Potenciální vicepresident spojených států byl za pár "prohřešků" odsouzen na dva roky navrdo. Kdyby se stejným metrem měřilo i tady, asi by paláce na Malé straně a hrad v Praze zely prázdnotou...

To mě napadlo, když jsem si přečetl tuhle zprávu o odsouzení pana bývalého guvernéra Virginie. Nechal si zaplatit svatbu dcery, propagoval kamarádovy výrobky a přijal pro něj asi mizivý úplatek 160.000 dolarů. No tedy!! Co by se asi dělo tady, kdyby se tu u soudů dělo totéž.

Před výnosem rozsudku řekl: „Připustil jsem, aby se můj život vychýlil z rovnováhy.“ Řekněte mi kdo z našich politiků ne. Tak nějak si nedokážu nikoho vybavit. No to je sranda.

Někdo koupil pod cenou vilu, někdo koupil parcely a zase je obratem prodal s obrovským ziskem, někdo si nechal zaplatit presidentskou kampaň a nedoložil kým, někdo cokoli...

Tenhle nejen stát, ale především politický aparát je korupcí prolezlý, ale to všechno jsou jen náhody, náhody, náhody - žádná korupce. Ale už jich je moc. Těch náhod. Nejvíc mě baví a děsí lidé, kteří byli z nekorektního jednání usvědčeni a jsou opětovně za veké slávy zvoleni. To mě děsí úplně nejvíc.

No není to absurdní?

To by ta Praha byla najednou prázdná viďte.

Tom Vild

Tom Vild

Tom Vild

Grafik, vodák a kuřák dýmky.

Chci se zalogovat
Seznam bloggerů
Žebříčky článků

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)

Tipy autora