Selhání hulváta je neoddiskutovatelné...

úterý 3. únor 2015 07:52

... president by se omluvil, ale toho na hradě nemáme.

Je to tak jednoduché, říci: "Mýlil jsem se, promiňte." Ať se to týká čehokoli... Ale to dělají pouze slušní lidé. Je to tak strašně jednoduché jít na tyto stránky a říci je to toto "vydání" tento "článek". Ale to se tomu hulvátovi na hradu nechce, asi by dokázal, sám sobě, že není bůh, ale člověk - to se mu nechce.

I já si Peroutky vážím a už jako student jsem louskal Budování státu. Ale stejně tak si vážím Zídka, který napsal co napsat měl a Martina J. Stránského, který napsal i to co nemusel, ale o to lépe. Zídka neznám, ale čtu jeho články v Orientaci a Stránskému jsem sázel a navrhoval asi tři roky jeho Přítomnost a New Presence, když vycházely tiskem. Je to slušný člověk a s velkou odvahou. Na Přítomnost.cz je kompletní digiální archiv celé staré a nové Přítomnosti, tak proč nám to (ten bezva článek od Peroutky) Zeman, nebo jeho malá ovce neukáže?

Jak rád bych se v očích Zemana přiřadil do k pražské kavárně, ačkoli v Praze už léta nejsem. Tam je mi dobře, jen stát vedle Zemana někde na Hradčanech bych se styděl. Věřím, že by se tam rád přiřadil i on, ale prostě na to nemá, tak je alespoň uráží, na to má.

Ale jak říkal Martin J. Stránský: "V této souvislosti si myslím, že není od věci Miloše Zemana a jeho mluvčího požádat, aby raději již nic neříkali. O ničem. A to, i když to myslí dobře."

Já bych chtěl požádat o totéž, ať už mlčí...

PS: Článek vznikl v reakci na tento článek.

Tom Vild

Tom Vild

Tom Vild

Grafik, vodák a kuřák dýmky.

Chci se zalogovat
Seznam bloggerů
Žebříčky článků

REPUTACE AUTORA:
0,00 (VIP)

Tipy autora